ЧКЕПК :: 100-річчя Української революції

На початку весни цього року відзначаємо 100-річчя Української революції. Українська революція 1917-1921 років – це один із ключових та водночас найскладніших періодів національної історії ХХ століття. У той час національно-визвольна боротьба сягла апогею, сприяючи відродженню української нації.

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність України в Чернівецькому кооперативному економіко-правовому коледжі були проведені тематичні заходи. В читальній залі коледжу оргазанізовано тематичну виставку літератури «На шляху відродження нації». Студенти першого курсу взяли участь у конкурсі студентських рефератів «Уроки боротьби за українську державність». Перемогу в конкурсі здобула студентка юридичного відділення Федоряк Юлія.

17 березня 2017 року було проведено засідання круглого столу «На порозі нової України». Змістовними були виступи студентів Донцова Дмитра, Наральник Сніжани, Мальченко Олексанри, Якимчука Михайла. Під час засідання круглого столу студенти удосконалили знання про знакові події Української революції 1917-1921 років, ознайомились з життям політичних, військових, культурних діячів того часу. Значну увагу було звернуто на актуальність ідей суверенності та соборності держави, її територіальної цілісності. Студенти зацікавились подіями революції та підсумками боротьби за незалежність.

Проведені заходи сприяли формуванню громадянської та патріотичної позиції сучасної студентської молоді.