ЧКЕПК :: Римські канікули

З 4 по 10 березня 2017 року в Чернівецькому кооперативному економіко-правовому коледжі були організовані незабутні "Римські канікули". Пізнавальні подорожі Європою вже традиційно щороку плануються відділенням туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій з метою практичного вивчення історико-культурних ресурсів, індустрії туристичного бізнесу, розширення культурно-освітнього середовища на шляху до євроінтеграції. До програми маршруту практики увійшла велика кількість природних та історико-культурних об’єктів.

Туризм сьогодні став «послом дружби» у міжнародних відносинах і є одним з найперспективніших та найдинамічніших галузей господарства. В Україні цей напрямок визнаний одним із найпріоритетніших у національній економіці та культурі, що створює сприятливі умови для організації туристичної діяльності. Саме тому ринок потребує висококваліфікованих спеціалістів.

Студенти коледжу під керівництвом викладача Оробець Н. Ф. здійснили такий маршрут: Чернівці – Львів – Будапешт – Відень – Флоренція – Рим – Венеція – Будапешт – Львів – Чернівці.

Складно уявити за фотографіями всі ті шедеври скульптури, живопису та архітектури, якими сповнений світ! Краще, ніж подорожі, людство, мабуть, поки нічого не придумало. До того ж, будь-яка мандрівка в далекі або ближні країни дарує безліч знань, спогадів, почуттів та емоцій.

Студенти коледжу мали змогу побачити всю людську спадщину «наживо» і спілкуватися з представниками різних народів і національностей, вдосконалити рівень володіння англійською та німецькою мовами, а також отримати практичні навички, познайомитися з культурою, побутом та звичаями місцевого населення.

Такого роду професійна практика дає студентам змогу ознайомитись зі структурою роботи туристичного бізнесу зсередини та отримати безцінний досвід роботи в цій сфері за кордоном.

Подорожі – це те, що дає мотивацію і бажання для саморозвитку, допомагає прозріти, зрозуміти, що ти зовсім крихітна частинка величезного світу.

Краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути і один раз самому вирушити в подорож, аніж слухати про неї від когось!
Отож - подорожуйте разом з нами!

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/489-2017-03-11-rim#sigProGalleria1f9d237715