ЧКЕПК :: Хай буде спільний мир у всьому світі

квіти коледжуЩорічно 22 квітня люди всієї планети відзначають День Землі.

Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Різні країни святкують цей день відповідно до своїх традицій, в деяких можна почути на День Землі Дзвін Миру, який закликає людей захистити мир на планеті та зберегти красу нашого спільного дому.

Також зазначають, що цей дзвін – це символ миру, спокійного життя та солідарності і дружби народів. А в іншому розумінні – це можливість закликати людей до дії з метою збереження життя на Землі!

На Дзвоні Миру є напис, який говорить: «Хай буде спільний мир у всьому світі».

В цьому році студенти Коледжу долучились до Міжнародного Дня Землі та довели, що можуть допомогти рідній планеті шляхом наведення порядку в оточуючому середовищі, утилізації сміття та висадженню нових насаджень. Організований конкурс студентських плакатів, привернув увагу до проблем екології та збереження чистоти і посилення відповідальності за наш спільний дім!

То ж хочеться побажати всім – чистого довкілля, розумного і бережливого природокористування! Природа віддячить за це у стократ.