ЧКЕПК :: Подорож до Карпат

Традиційно травень багатий на вихідні та святкові дні, які прийнято проводити в колі сім’ї та з друзями.

Щоб цьогорічні святкові дні були проведені корисно та запам’ятались надовго, - кураторами Ткачук Е.Ю. та Штифюк Н.М. було організовано туристичну поїздку для студентів першого та другого курсів спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність до історико-культурного центру Прикарпаття – на Коломийщину.

Триденна поїздка була різноплановою та надзвичайно цікавою.

Першого дня студенти мали можливість поринути в минуле та ознайомитись з побутовими, релігійними та культурними традиціями відвідавши музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.

В музеї писанкового розпису до уваги студентів було представлено оновлену колекцію з понад 12 000 писанок і декоративних яєць з різних регіонів України та країн світу.

Окрім того, студенти мали можливість відвідати історичні та релігійні пам’ятки, зокрема найбільший у Західній Україні Кафедральний собор Преображення Христового.

Вечір цього дня було завершено виступом комедійного дуету «Дикі гуцули» в ресторані «Штольня».

Другий день поїздки було присвячено розвагам сучасності – студенти мали змогу переодягтися в солдатів сьогодення та долучитися до гри в «Пейнтбол».

Після чого релаксаційний відпочинок було доповнено в спа-центрі та в термальних чанах.

Помилуватись гірськими краєвидами та скуштувати справжній гуцульський бануш з білими грибами, бринзою і шкварками, домашні різносоли та гуцульський узвар студенти мали можливість в приватній садибі «Золотий корінь» в селі Люча Косівського району.

Ввечері в колибі «Три дороги», студенти мали можливість поласувати смаженим коропом, чанахи по-гуцульски а також розважитись співами і танцями під акомпанемент ансамблю «Гуцульщина».

Третього дня туристична група відвідала саме серце туризму – місто Яремче, водоспад «Пробій», Гуцульський сувенірний ринок, Ведмежу гору, зоопарк гірських тварин в якому студенти мали можливість погодувати гірських птахів, оленів, диких кабанів та покататися на конях.

Надзвичайно смачним яремчанським обідом поласували студенти в ресторані «Краєвид».

Справжня смачна гуцульська їжа, чисте повітря та надзвичайно колоритна гуцульська атмосфера, створена гідами туру запам’ятається всім учасникам поїздки надовго.