ЧКЕПК :: В добру путь, дорогі випускники!

30 червня випускники, батьки, викладачі, адміністрація та співробітники зібралися в ошатній залі коледжу для урочистого вручення дипломів молодших спеціалістів студентам спеціальностей Фінанси і кредит, Бухгалтерський облік, Товарознавство та комерційна діяльність, Ресторанне обслуговування та Правознавство. Для 165 молодих юнаків і дівчат цей день став своєрідним рубіконом для переходу в доросле життя.

У вітальних словах до випускників директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича С. А. Кошкаров звернувся до випускників зі словами привітання, побажав їм гарного щасливого майбутнього та здійснення бажань і досягнення високих цілей в житті і зазначив, що дипломи - це перепустки у самостійне життя.

На свято завітав почесний гість – кандидат економічних наук, декан економічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича Білоскурський Руслан Романович, який звернув увагу на престижність, перспективність здобутої професії і запросив випускників коледжу продовжити навчання на третьому курсі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Дорогі випускники! Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто сторінку дитячих літ, перед вами, дорогі випускники, чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники.

Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї і нехай поруч з вами крокують Віра, Надія і Любов. В добру путь!

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/513-2017-07-12-vipusk#sigProGalleriab9e2511ee8