ЧКЕПК :: Зустріч студентів спеціальності «Комп`ютерна інженерія» з провідним американським ІТ- фахівцем

5 вересня відбулась зустріч студентів спеціальностей «Обслуговування комп`ютерних систем і мереж» та «Комп`ютерна інженерія» з випускником коледжу 2008 року, а нині провідним спеціалістом в галузі ІТ-технологій Володимиром Кошкаровим.

Сьогодні Володимир працює у відомій американській компанії, яка займається розробкою програмного забезпечення у галузі медицини, та продовжує навчання в Гарвардському університеті. Володимир розповів про свій шлях в ІТ-галузі і поділився досвідом.

На зустрічі студенти дізнались про шляхи розвитку комп`ютерної галузі, про перспективи працевлаштування за фахом як у нашій країні, так і за кордоном, як скористатися шансом реалізувати себе в ІТ, і чому для цього треба навчитися.

Володимир підкреслив студентам важливість відповідального ставлення до навчання та постійного самовдосконалення для досягнення мети.

Учасники зустрічі виявили зацікавленість бесідою, вони мали змогу поставити запитання, обмінятися думками. Зустріч пройшла у форматі змістовного та насиченого спілкування.