ЧКЕПК :: Вступ до фаху «Туризм»

На початку нового 2017-18 навчального року, в рамках навчальної практики "Вступ до фаху" студенти 251 групи ознайомились із майбутньою спеціальністю 242 "Туризм".

Під час навчальної практики «Вступ до фаху» також були організовані екскурсії в сучасні заклади ресторанного господарства міста Чернівці: кафе-бутік солодощів «Мантулки», ресторан «Панська гуральня», ресторан «Tomat Gold», піцерія «DAL FORNO», готель «Rivoli».

На заняття з навчальної практики були запрошені фахівці в галузі туризму. Практичний працівник – менеджер турфірми «Мега -ТУР» Товстий Денис Юрійович - провідний фахівець туристичної фірми розкрив особливості професійної діяльності та важливість майбутньої професії. Менеджер поділився власним досвідом роботи в галузі туризму та спорту, розкрив значення туризму на Буковині.

Під час екскурсії в ресторанно-туристичний комплекс "Сонячна долина" студенти ознайомилися з плануванням та інтер'єрними рішеннями готельних номерів, організацією роботи ресторану та барів, технологією надання додаткових послуг у готельному комплексі, отримали відповіді на свої запитання від співробітників різноманітних служб.

Студентам розкрили вимоги роботодавців до фахівців - потенційних працівників, основними з яких є глибока теоретична підготовка, комунікабельність, здатність до швидкого «реагування», здатність мислити на перспективу, організованість, трудова дисциплінованість.

Під час навчальної практики були показані цікаві відео–фільми, організовані екскурсії на відомі туристичні фірми, проведено анкетування студентів.

Під час підсумкового заліку студенти взяли участь у творчій дискусії з питань перспектив розвитку туризму та його інфраструктури в України і світі, представили звіти.

Таким чином, заняття з навчальної практики "Вступ до фаху" вкотре довели свою ефективність та практичну корисність.