ЧКЕПК :: Вступ до фаху «Вступ до фаху. Облік і оподаткування. Фінанси, банківська справа та страхування»

Навчальна практика Вступ до фаху є одним з найцікавіших видів навчання для студентів економічних спеціальностей, під час якої проводились лекції-презентації, перегляд тематичних відео-фільмів, проведено зустріч-бесіду з практичними працівниками фірм та банків.

На екскурсії до Ощадбанку керуючий міським управлінням Онуцький М.М. ознайомив студентів з видами банківських операцій, особливостями діяльності банку, проведено тренінг по роботі з терміналами та банкоматами. Зустріч пройшла в діловій атмосфері, студенти отримали багато нових знань щодо своєї майбутньої спеціальності та пропозицію щодо майбутнього працевлаштування. Крім того, зустріч надихнула студентів на сумлінне навчання і самовдосконалення.

Програма навчальної практики «Вступ до фаху» включала ознайомлення студентів з освітньо-кваліфікаційною характеристикою та освітньо-професійною програмою з підготовки молодшого спеціаліста, функціональними обов’язками та перспективами кар’єрного зростання, графіком та організацією навчально-виховного процесу у коледжі.

Студенти відмітили, що під час практики ще більше впевнились в правильності вибору професії, якає дає можливість працевлаштуватись на підприємствах різних форм власності та у всіх сферах економіки (торгівля, готельно-ресторанний бізнес, сфера послуг, банківський сектор, органи державної влади).