ЧКЕПК :: День туриста

Щороку, 27 вересня Україна святкує міжнародне свято - Всесвітній день туризму. Це свято започаткували члени Всесвітньої туристичної організації в Іспанії, місті Торремолінос. Датою заснування свята вважається 27 вересня 1979 року.

Свято туризму відзначають люди, чий стиль життя пов'язаний з мандрівками та рюкзаком. Турист — це людина, яка прагне до знань. Навіть звичайний виїзд на природу, в далечінь від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичною подорожжю. І, звісно, День туризму безпосередньо стосується усіх працівників туристичного бізнесу. Адже саме вони організовують нам відпустки, обслуговують нас в готельних комплексах, влаштовують нам екскурсії та туристичні тури. Завдяки цим людям, ми, подорожуючи, можемо відчувати себе комфортно та безпечно.

До професійного свята студенти третього курсу спеціальності Туризм провели майстер-клас з облаштування палатки, студенти другого курсу – демонстрували, як правильно зібрати рюкзак у похід, а четвертокурсники підготували тематичні стінгазети.

Туризм — це запорука пізнання інших культур та посилення дружби між народами. Це приклад того, як хобі може стати улюбленою професією.