ЧКЕПК :: Привітання від студентів!

Дорогі наші викладачі! Вітаємо вас з Днем працівника освіти! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас - своїх студентів! Бажаємо міцного здоров'я, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!

За якісну освіту висловлюємо щиру вдячність педагогічному колективу та директору коледжу Кошкарову Степану Андрійовичу, який піклується про майбутнє молоді, створює найкращі умови для кар’єрного старту студентів. Завдяки нашим викладачам, їхній невтомній праці, вмінню донести та передати набуті навики, привити любов до праці, ми вчимося бути відповідальними та самостійними. У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор у створених ним скульптурах, а викладач – у думках і справах своїх студентів.

Не одне покоління висококваліфікованих фахівців випустили ці стіни, і ми впевнені, що кожен випускник згадує коледж із вдячністю і теплом у серці.

З повагою,
Студентська рада коледжу