ЧКЕПК :: День юриста в коледжі

ФемідаПрофесія юриста — одна з найбільш престижних та шанованих в Україні, адже їх діяльність сприяє удосконаленню чинного законодавства, підвищенню рівня правової культури серед населення, а також утверджує і забезпечує права та свободи кожної людини. Це професійне свято людей, все життя котрих підпорядковано девізу: "Знати право, служити праву, захищати право".

Традиційно, щороку на юридичному відділенні Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу до Дня юриста проводяться заходи, що сприяють підвищенню професійної кваліфікації юристів, правової культури українських громадян. Так, 9 жовтня 2017 року учасниками Юридичної клініки на чолі з керівником Сташко Г.І., було проведено відкрите засідання на тему: «Шлях до кар’єри юриста», де студенти старших курсів представляли юридичні спеціальності, якими б вони хотіли займатися в майбутньому. Захід дозволив студентам поринути в юридичну практику, ознайомитись з можливостями проходження стажування і працевлаштування.

Засідання відбулося у формі співбесід та передбачало безпосереднє спілкування студентів з юристами випускних груп. На даному етапі всі охочі мали змогу якнайдетальніше ознайомитися з професіями, які вони можуть займати, отримавши диплом юриста. Студенти – представники юридичних професій охоче консультували щодо шляхів влаштування на роботу, розповіли про додаткові можливості та перспективи тої чи іншої посади, яку вони для себе обрали. Студенти-правознавці дізнались, які риси найважливіші на робочому місці та яких найпоширеніших помилок варто уникати. Дискусія охопила широкий спектр питань, практику в юридичних клініках.

10 жовтня відбулася студентська конференція на тему: «Бути юристом в Україні: реальність і перспективи на майбутнє», присвячена 20-річчю святкування Дня юриста в Україні., на якій студенти мали можливість дослідити такі актуальні теми, як: сучасні виклики та особливості юридичної професії, проблеми реформування трудового законодавства України в сучасних умовах, захист прав дитини кримінально-правовими засобами, особливості формування цивільного права незалежної української держави, правовий нігілізм в Україні та шляхи його подолання, проблеми розвитку інституту нотаріату в процесі становлення правової держави.

У науковому заході взяли участь студенти юридичного відділення: Федоряк Юлія, Зав’ялець Діана, Якубенко Аріна, Стрійський Юліан, Рибалко Анастасія та Загул Роман.

Завдяки науковому заходу молоді юристи можуть зробити свої перші кроки у науковій діяльності та долучитись до правової спільноти України, обрати для себе цікаві та перспективні теми для наукових досліджень.

Дорогі студенти-правники та молоді юристи!

Вітаємо Вас з нашим професійним святом – з Днем ЮРИСТА!

На вас покладено відповідальну місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Саме ви формуєте правову культуру українського суспільства, повагу до Закону, правову політику держави.

Бажаємо Вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, задоволення від навчання та постійного вдосконалення, і найголовніше – ніколи в майбутньому не розчаровуйтесь у нашому виборі професії!