ЧКЕПК :: З Днем захисника України!

ПрапорСвято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Крім того, хочеться висловити вдячність, любов та повагу всім тим, хто захищає спокій українців. Це добра нагода не тільки віддати данину поваги всім, хто на різних етапах історії боронив рідну землю, охороняв мирну працю нашого народу, а й усвідомити те, що захист Батьківщини – священний обов’язок кожного.

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні свята нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням. Сердечно бажаємо вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні.

Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Нехай, дорогі захисники, Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишок і мир. І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Напередодні свята – Дня захисника Вітчизни –на студентів і викладачів Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу чекав приємний сюрприз – під супровід патріотичної музики та сердечних привітань хлопцям та викладачам вручали солодощі та власноруч виготовлені пряники.

Створити атмосферу святкового настрою вдалося спільними зусиллями студентів 451 групи (куратор Оробець Н. Ф.) відділення готельно-ресторанного обслуговування та харчових технологій та профкомом коледжу.