ЧКЕПК :: 25 жовтня – День маркетолога в Україні

Престижна й варта того, щоб пишатися нею, професія. Справа тих, без кого в наш час не може працювати жодна серйозна компанія. Звичайно ж, мова йде про маркетологів.

У 1975 році 25 жовтня було створене Управління з маркетингу та реклами при Міністерстві зовнішньої торгівлі СРСР. Тоді працівники цієї сфери були малозатребувані, оскільки професія вважалася майже екзотичною. А сьогодні маркетологи обов’язково входять до штату будь-якої компанії, що намагається досягнути успіху на ринку. За даними різноманітних рейтингів (зокрема, журналів «Форбс», «Фокус» та цілої низки інтернет-порталів) маркетологи входять до першої п’ятірки найбільш перспективних професій майбутнього десятиліття.

25 жовтня студенти – учасники креативного гуртка «Маркетолог» (керівник – Мартинюк Н.А.) взяли участь у багатьох цікавих заходах: олімпіадах та вікторинах з маркетингової тематики, конкурсах реклами коледжу, соціальної реклами, презентації слоганів. Члени гуртка провели маркетингове дослідження «Наш навчальний заклад очима …», під час якого знайомилися з враженнями та вивчали побажання своїх рідних та друзів щодо умов навчання у коледжі. Результати дослідження були обговорені на черговому засіданні гуртка.

Окремо слід відзначити результати проведеного конкурсу реклами коледжу – його безумовним переможцем став майбутній фахівець ІТ-технологій Джоголик Андрій (491 група), який показав себе справжнім майстром Photoshop з хорошим почуттям стилю.

Робота Максима Бєлова (491 група) також отримала багато позитивних відгуків від студентів.

Цей день залишив у всіх незабутні спогади, а також дав позитивний заряд для подальших досягнень гуртківців.