ЧКЕПК :: Свято юності, краси, енергії, молодечого завзяття та інтелекту

Студентські роки – це час, який наповнений радістю і печалями, злагодою і клопотами, це воістину зоряний час юності. Це найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.

17 листопада - Міжнародний день студента у Чернівецькому кооперативному економіко-правовому коледжі пройшов насичено, весело, цікаво, у гості до нас завітали наші партнери з Ботошанського економічного коледжу Октава Оніческу. Оскільки це міжнародне свято, що символізує об'єднання студентів усіх країн з метою зміцнення ролі активної молоді в громадському житті, то й розпочали його студенти з Міжнародного форуму «Освіта в коледжах очима студентів України й Румунії». Учасники форуму обговорили проблеми, з якими стикаються випускники шкіл при виборі майбутньої професії, етапи адаптації у закладах вищої освіти, труднощі у набутті фахових компетентностей та особливості роботи органів студентського самоврядування.

У святково прикрашеній актовій залі коледжу відбулась найемоційніша частина свята: нагородження кращих студентів коледжу та конкурс «Студент року 2017».

Цьогоріч учасниками традиційного конкурсу стали:

Пензар Роксолана - 131 група, майбутній фахівець з Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності,
Сташеску Лівія-Андрея Мирославівна – 171 група, майбутній фахівець з Права;
Тернавський Юрій – 471 група, майбутній фахівець зі спеціальності Правознавство;
Тудос Даніела – 291 група, майбутній фахівець зі спеціальності Комп'ютерна інженерія;
Косовець Крістіна – 451 група, майбутній фахівець зі спеціальності Туристичне обслуговування;
Афанасьєва Олександра – 381 група, майбутній фахівець зі спеціальності Харчові технології.

Конкурсанти продемонстрували вишуканість у конкурсі народних костюмів, креативність у оформленні фотогазет, володіння художнім словом, елегантність у виході в класичних костюмах та сукнях та найбільше розкрили свій творчий потенціал у конкурсі талантів.

Оцінювало конкурсантів незалежне журі у складі:

Брик Степан Дмитрович – заступник декана географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук;
Білокрила Катерина Петрівна – начальник департаменту кадрової політики Чернівецької облспоживспілки;
Гуцол Людмила Григорівна – заступник директора Чернівецької обласної дирекції АБ «Укргазбанку»;
Кермач Емілія Іллівна – адміністратор туристичного комплексу «Мигово».

Цікаві подарунки та цінні призи отримали всі учасники конкурсу, а перемогу здобула Сташеску Лівія-Андрея Мирославівна, саме вона буде представляти коледж у міському конкурсі.

Нехай у Ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя!