ЧКЕПК :: Новорічне свято в коледжі

Свято Миколая – одне із найочікуваніших свят у році, день, що наповнений душевним теплом, яскравими емоціями і світлом. А Новий рік – це свято, від якого ми всі чекаємо дива і веселощів.

У цьому році студенти груп 371 та 372 груп приготували новорічну казку для маленьких гостей, які прийшли разом з батьками, бабусями та дідусями. Пролунали теплі слова від Діда Мороза і Снігурочки, потім всі разом запалювали яскраві вогники на красуні – ялинці. Дружні хороводи та веселі пісні навколо ялинки створювали веселий новорічний настрій: лунав дитячий сміх та радісний гомін. Кожен з маленьких гостей отримав від Діда Мороза та Снігуроньки новорічний подарунок.

По завершенні вистави діти мали змогу потанцювати, поспілкуватися з усіма персонажами дійства, відкрити подарунки, а радісна атмосфера свята та дзвінкий дитячий сміх – є найкращою винагородою для нас.

Студенти привітали дітей співробітників коледжу та викладачів з прийдешніми святами, побажали віри у здійснення мрій, а також бути під захистом Святого Миколая Чудотворця.