ЧКЕПК :: Обласне методичне об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання

14 березня 2018 р. у Чернівецькому кооперативному економіко-правовому коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти Чернівецької області.

В обласному методичному об’єднання взяли участь викладачі та керівники фізичного виховання 18 закладів вищої освіти.

Методичне засідання розпочалося з вітального слова директора навчального закладу Степана Андрійовича Кошкарова.

Також участь у засіданні взяв начальник Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Костянтинович Жукотинський.

Керівник фізичного виховання Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу Андрій Михайлович Лаврук виступив з доповіддю: «З досвіду роботи викладачів фізичного виховання Коледжу».

Викладач фізичного виховання Коледжу Іван Георгійович Ганін, спеціаліст I категорії провів показове заняття в 181 групі за спеціальністю «Харчові технології» на тему: «Вивчення техніки прийому та передачі м’яча знизу. Повторення техніки прийому та передачі м’яча зверху. Закріплення техніки виконання подачі м’яча зверху та знизу».

Під час заняття були використані інноваційні форми та різні методи навчання із застосуванням спортивного інвентарю, що дало змогу провести його на високому професійному рівні.