ЧКЕПК :: Вступ до фаху "Облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування"

Підготовка фахівців з економічних спеціальностей розпочинається з навчальної практики "Вступ до фаху", метою якою є ознайомлення студентів з майбутньою професійною діяльністю та підвищення мотивації до навчання.

Під час навчальної практики викладачами коледжу та провідними фахівцями різних галузей економічної діяльності проводились тематичні бесіди, лекції-презентації, демонстрація відео-матеріалів. Студенти ознайомились з освітньо-кваліфікаційними характеристиками та освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста з обліку і оподаткування, фінансів, банківської справи та страхування, функціональними обов’язками та перспективами кар’єрного зростання.

Бухгалтер коледжу Ковценюк Г.В. розповіла про надзвичайно широке коло застосування обліково-економічних знань у діловому світі і відмітила, що тільки обрані можуть зрозуміти мову бізнесу.

Заступник керуючого відділенням Ощадбанку Цуренкова Л.Є. провела цікаву екскурсію, під час якої ознайомила студентів із структурою відділення, функціональними обов’язками фахівців банку, ознайомила студентів з видами банківських операцій, особливостями діяльності банку, провела тренінг по роботі з терміналами та банкоматами. Зустріч пройшла в діловій атмосфері, студенти отримали багато нових знань щодо своєї майбутньої професії та перспективи працевлаштування. За словами студентів, цікава зустріч надихнула їх на сумлінне навчання і самовдосконалення.

Студенти відмітили, що під час практики ще більше впевнились у правильності вибору професії, якає дає можливість працевлаштуватись на підприємствах різних форм власності та у всіх сферах економіки (торгівля, готельно-ресторанний бізнес, сфера послуг, банківський сектор, органи державної влади тощо).

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/608-2018-09-10-vstup#sigProGalleria7d7df74d05