ЧКЕПК :: Додатковий набір ЛТЕУ

Вітаємо випускників коледжу, які успішно пройшли фахове випробування і стали студентами Львівського торговельно-економічного університету. Запрошуємо охочих здобути якісну вищу освіту приєднатися до набраних груп за всіма спеціальностями. Заяви приймаються на додатковий набір.

За інформацією звертатись за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та мобільним телефоном 050 668 95 58 – Каспрук Алла Анатоліївна

Сформовані групи за спеціальностями:

Спеціальність 081 Право

  1. Анатій Христина Олексіївна
  2. Андроник Юлія Теодорівна
  3. Бабій Ірина Іванівна
  4. Бечка Роман Миколайович
  5. Білоножко Валентин Васильович
  6. Боднар Іван Анатолійович
  7. Гавриляк Володимир Михайлович
  8. Галиця Христина Миколаївна
  9. Гречка Яна Василівна
  10. Жеребна Христина Іванівна
  11. Завялець Діана Вікторівна
  12. Звинка Руслана Марічелівна
  13. Івасюк Анастасія Віталіївна
  14. Кайтанович Діана Георгіївна
  15. Каланджій Вероніка Анатоліївна
  16. Калин Лариса Василівна
  17. Козак ЮліяАнатоліївна
  18. Колотило Тетяна Іванівна
  19. Корчева Тетяна Едуардівна
  20. Кошурба Яна Василівна
  21. Кулька Діана Олексіївна
  22. Куляк Павло Анатолійович
  23. Ластівка Мар`ян Ярославович
  24. Лучик Наталія Юріївна
  25. Нявчук Сергій Євгенович
  26. ОпаєцьТетянаДанівна
  27. Побіжан Олег Дмитрович
  28. Ришку Олексій Іванович
  29. Роман Маріна Георгіївна
  30. Руснак Крістіна Сергіївна
  31. Савчук Вікторія Володимирівна
  32. Сарафінчан Вадим Михайлович
  33. Серебрянський Максим Анатолійович
  34. Тиченок Яна Сергіївна
  35. Ткачук Микола Михайлович
  36. Трачук Мірослава Василівна
  37. Хабайло Катерина Василівна
  38. Чередніченко Володимир Миколайович
  39. Чура Валентина Богданівна
  40. Шова Оксана Георгіївна
  41. Юлик Іван Сергійович
  42. ЯкубенкоАріна Вікторівна

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

  1. Григорович Валентина Андріївна
  2. Данілейко Юлія Георгіївна
  3. Іванців Владислава Сергіївна
  4. Істратій Алексей Васильович
  5. Кінащук Михайло Дмитрович
  6. Косован Дарія Олександрівна
  7. Кузенко Ганна Богданівна
  8. Стрілець Яна Василівна
  9. Урсакі Ірина Іванівна
  10. Флуєраш Вержинія Аркадіївна
  11. Яворенко Олександра-Ніколь Сергіївна

Спеціальність 122 Компютерні науки

  1. Максименко Олександр Степанович
  2. Манчул Віталій Валерійович
  3. Тащук Віктор Вікторович

Спеціальність 071 Облік і оподаткування

  1. Апреотесей Адріана Аркадіївна
  2. Панцир Юлія Едуардівна
  3. Черепаха Наталія Мирославівна

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

  1. Баєтул Павло Іванович
  2. Гайдей Роман Олегович
  3. Придолоб Олексій Сергійович
  4. Райлян Руслана Русланівна
  5. Цуркан Павло Валерійович

Спеціальність 181 Харчові технології

  1. Гордійчук Олександр Андрійович
  2. Демчук Тетяна Валеріївна
  3. Кордуняну Євгеній Геннадійович
  4. Садик Вікторія Володимирівна
  5. Іріняк Ян Янович

Спеціальність 242 Туризм

  1. Донцов Дмитро Олександрович
  2. Дорош Ольга Олександрівна
  3. Задорожний Владислав Віталійович
  4. Топало Олена Олегівна
  5. Кавлак Ярослава Вячеславівна

Спеціальність 241 Готельно-ресторанна справа

  1. Ванджура Марія Іванівна
  2. Вітів Ангеліна Василівна
  3. Грод Ангеліна Володимирівна
  4. Кознюк Людмила Іванівна
  5. Максимчук Вадим Васильович