ЧКЕПК :: Що? Де? Коли?

24 листопада студентів юридичного відділення розважала гра «Що? Де? Коли?», яка була проведена Студентським науковим товариством у читальній залі коледжу. У змаганнях взяли участь три групи 2 курсу. Студенти, які зацікавились цією грою, заслуговують на повагу, адже потрібно бути досить ерудованим, сміливим та кмітливим, аби гідно захищати честь своєї групи.

Обов'язки Феміди взяло на себе журі: Фонарюк Олена Юріївна – заступник директора-завідувач юридичного відділення; Шевчук Тетяна Андріївна – викладач коледжу, керівник Студентського наукового товариства; Ольховик Олександра Олександрівна – староста юридичного відділення, голова Студентського наукового товариства.

Питання були і складні, і прості одночасно, що змусило всіх добряче понервувати під час оголошення відповідей. Бали команд можна було передбачити з огляду на реакцію учасників: шалені крики «ЄЄЄЄС!», «Дай п’ять!» або ж - кулаком по парті і відвертий «facepalm». Неоднозначні відповіді на деякі запитання дещо ускладнили гру, але це зробило її ще більш цікавою. Глядачі теж мали можливість активно брати участь у вирішенні проблем.

У результаті, III місце посіла команда 271 групи «Профі», II місце – 273 група з оригінальною назвою команди «Недопрокурори», а омріяне всіма I місце посіла 272 група і їх команда «Ерудити».

Такі заходи варто влаштовувати, відвідувати та брати в них участь. Це враження, які назавжди залишаться приємними спогадами про цікаві, безтурботні студентські роки!

Староста юридичного відділення
Ольховик Олександра