Викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних та природничо-наукових дисциплін

Лугова
Світлана Миколаївна
,
голова циклової комісії ,
викладачка соціально-гуманітарних дисциплін, спеціалістка вищої категорії

Борис Людмила Миколаївна,
викладачка-методистка філологічних дисциплін, спеціалістка вищої категорії, кандидат філологічних наук

Власюк Павло Вікторович ,
викладач дисципліни Захист Вітчизни, заступник начальника Чернівецького міського відділу УДСНС України в Чернівецькій області

Оробець
Наталія Федорівна
,
викладачка-методистка філологічних дисциплін, спеціалістка вищої категорії, практичний психолог

Доскалюк
Андрій Васильович
,
викладач соціально-гуманітарних дисциплін, спеціаліст
вищої категорії

Круліковська
Наталія Іванівна
,
викладачка природничо-наукових дисциплін, спеціалістка вищої категорії, голова профкому викладачів коледжу

Цемко
Андріана Анджеївна
,
викладачка природничо-наукових дисциплін

Ганін
Іван Георгійович
,
викладач фізичного виховання, тренер збірної команди коледжу з волейболу та баскетболу, спеціаліст вищої категорії

Лаврук
Андрій Михайлович
,
викладач фізичного виховання, тренер збірної команди коледжу з легкої атлетики та футболу, спеціаліст вищої категорії категорії

Манзюк
Наталія Михайлівна
,
викладачка філологічних дисциплін (іноземні мови), методист з іноземних мов центру якості освіти Чернівецької областіті

Фреяк
Альона Василівна
,
викладачка філологічних дисциплін (іноземні мови), спеціалістка у сфері зовнішньоекономічної діяльності та міжнародних зв’язків Чернівецької області

Юрків
Галина Володимирівна
,
викладачка філологічних дисциплін (іноземні мови), спеціалістка вищої категорії

Баланюк
Світлана Сергіївна
,
кандидат філологічних наук, викладачка філологічних дисциплін (іноземні мови), спеціалістка вищої категорії

Апетроаєй
Віолетта Вікторівна
,
викладачка філологічних дисциплін, спеціалістка другої категорії

Чернова-Локтєва
Анастасія Олексіївна
,
викладачка філологічних дисциплін, спеціалістка другої категорії