ЧКФКЕП :: ЄДНАЙМОСЯ НАВКОЛО МОВИ!

Диктант

9 листопада - День української писемності та мови. Запрошуємо всіх охочих до мовного онлайн-флешмобу – написання 21-го Радіодиктанту національної єдності та отримати подарунок!

Цю щорічну подію ініціювало і проводить вже 21-й рік поспіль Українське радіо. Радіодиктант пишуть у всіх куточках нашої планети. Наразі подія стала наймасштабнішим регулярним флешмобом із популяризації української мови та грамотності.

Цьогоріч автором і читцем диктанту стане відомий український культовий письменник Юрій Андрухович, якого обрали радіослухачі за підсумками голосування. Автори робіт, написаних без помилок, отримають заохочувальні призи від партнерів Суспільного мовника. А ті роботи, у яких допущено помилки, не називатимуть і не оприлюднюватимуть.

Написання Радіодиктанту в Чернівецькому кооперативному фаховому коледжі економіки і права вже стало доброю традицією. Це демонстрація солідарності з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто плекає його і хоче зберегли для нащадків.

На жаль, карантинні обмеження і дистанційний формат освіти не дають можливості усій нашій спільноті Коледжу зустрітися і написати текст наживо, як раніше, тому змінюємо формат дійства на онлайн.

Роботи будуть прийматися онлайн та офлайн протягом доби. Паперового листа з диктантом потрібно надсилати за адресою: вул. Хрещатик, 26, м. Київ, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада 2021 року. Фото чи скан своєї роботи можна надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Текст диктанту буде оприлюднено на сайті Українського радіо 11 листопада.

Трансляція ХХІ Радіодиктанту національної єдності відбудеться на таких платформах:

Запрошуємо студентів, викладачів, співробітників коледжу, випускників та всіх охочих до мовного онлайн-флешмобу з написання радіодиктанту національної єдності разом!

Фотозві участі у флешмобі з написання диктанту розмістіть на власних сторінках у соціальних мережах «Фейсбук» чи «Інстаграм» з хештегом #диктант_з_ЧКФКЕП.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!!!