ЧКФКЕП :: З міжнародним днем студента!

Вітаємо!

Сьогодні День студента є символічним об'єднанням студентів усіх факультетів і всіх навчальних закладів. 17 листопада свято Міжнародного дня студента, незважаючи на перешкоди, лунатиме і в Чернівецькому кооперативному фаховому коледжі економіки і права.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Освічена молодь – надія держави. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України.

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента. В цей день бажаємо нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.

Бажаємо вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Невичерпного Вам творчого натхнення, наполегливості й успіхів у навчанні та освоєнні обраних професій!

Нехай студентська пора обов’язково стане щасливим та незабутнім періодом у вашому житті!

Щиро віримо у Ваше щасливе майбутнє та у щасливе майбутнє рідної України.