ЧКФКЕП :: ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ВЕЛИКИЙ СИН ВЕЛИКОГО НАРОДУ

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим Пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

Пройшло 209 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Геніальний поет залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.

Шевченкове: «Борітеся – поборете. Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!», – для кожного має і сьогодні сенс. Ми обов’язково поборемо ворога! Адже правда на нашому боці.

Тарас Шевченко все своє життя та талант присвятив українському народу: своїм сучасникам і нащадкам. У свідомості кожного громадянина нашої держави поет займає місце національного героя. Своїми віршами великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України. У цей день урочисті заходи проводяться в кожному освітньому закладі України, студенти першого та другого курсів коледжу вирішили відзначити річницю Кобзаря читанням улюблених поезій.

Участь у поетичному марафоні взяли Заньковська Катерина, Немченко Юлія, Штирбу Ксенія (141 група); Танасой Інна, Грама Вікторія, Іліка Каріна, Гренюк Софія (171 група); Мартинчук Вікторія, Малярчук Вікторія, Герасимов Павло, Верега Ірина, Поробок Назар (151-181 група); Проданчук Тетяна, Даниляк Марія, Фернега Аріна (271 група); Назарчук Роман (291 гр.).

Усім учасникам заходу бажаємо щодня відкривати для себе поетові рядки, і черпаймо зі скарбниці його творчості любов до рідного краю, сили та енергію для добрих справ заради України, для боротьби за мир і злагоду!

ВІДЕО:

Немченко Юлія 141

Проданчук Тетяна 271

Заньковська Кароліна 141