ЧКЕПК :: Зустріч з бізнесом

25 квітня 2019 року відбулась зустріч студентів спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність із співвласником закладу швидкого харчування “Ozzy” Дмитром Олександровичем Лукенчуком.

Дмитру 29 років, за освітою маркетолог (закінчив Чернівецький національний університет), успішний бізнесмен: співвласник 6 ресторанів, де працюють 240 працівників. Свій перший бізнес розпочав у 18-річному віці.

Молодий підприємець провів тренінг, під час якого розповів, в чому секрет його успіху, довів, що успішній людині потрібні наполегливість, логіка, оптимізм. Він швидко знайшов спільну мову з аудиторією, тому зустріч пройшла у невимушеній атмосфері й дуже сподобалася студентам.

На тренінгу студенти дізнались про шляхи розвитку підприємницької діяльності в сучасній Україні, перспективи працевлаштування за фахом, можливості скористатися шансом реалізувати себе у підприємництві і чому для цього треба навчитися. Участь у тренінгу надала студентам – майбутнім підприємцям можливість зрозуміти, як визначати пріоритети, планувати, організовувати своє життя, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар’єрі, бізнесі, спорті, мистецтві.

Дмитро наголосив на важливості відповідального ставлення до навчання та постійного самовдосконалення для досягнення мети. Студенти отримали багато вражень від спілкування з фахівцем, що свідчить про важливість та дієвість подібних заходів для підвищення мотивації до навчання і розуміння майбутньої професії.