ЧКЕПК :: В добру путь, дорогі випускники!

Напередодні Дня Конституції в Коледжі відбулося не менш важливе свято – вручення дипломів випускникам Коледжу. Для 228 молодих юнаків і дівчат цей день став своєрідним рубіконом для переходу в доросле життя.

На зустріч приїхали гості із різних куточків Буковини, які з вдячністю згадували своїх наставників – викладачів, одногрупників, цікаві моменти студентського життя, ділились набутим досвідом, як професійним, так і життєвим.

З вітальним словом до випускників, батьків та гостей свята звернувся Кошкаров Степан Андрійович, директор коледжу, кандидат економічних наук та побажав мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення та вручив дипломи з відзнакою випускникам, почесні грамоти за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу. Вітаючи випускників, він запевнив, що отримані знання дадуть їм можливість зробити перший крок у доросле життя і продуктивно працювати задля процвітання нашої країни.

Також на святі були присутні гості: менеджер з персоналу Чернівецької обласної спілки споживчих товариств Білокрила Катерина Петрівна та партнери Коледжу – представники банку. Заступники директора Чернівецької обласної дирекції Укргазбанку Гуцол Людмила Григорівна та Воронін Андрій Сергійович подарували випускникам цінні подарунки.

Дорогі випускники! Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто сторінку дитячих літ, перед вами, дорогі випускники, чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники.

Ви перегортаєте сторінку в нове життя. І скільки не пройшло б років, де б ви не жили, у вас сильніше заб'ється серце, коли ви згадуватимете Коледж, своїх дорогих викладачів, які доклали багато зусиль для того, щоб ви змогли отримати диплом. Нехай студентське життя у Коледжі залишається для вас світлим спогадом про неповторні миті.

Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї і нехай поруч з вами крокують Віра, Надія і Любов. В добру путь!