ЧКЕПК:: Урочисте свято з нагоди Дня Знань

дзвоник Відчуття, які виникають першого вересня - особливі. День Знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, надій і несподіваних зустрічей.

У перший день осені лунає дзвінок і сповіщає про початок нового навчального року. Це свято викладачів, студентів та батьків, яке неймовірним дивом об’єднує різні покоління. В ошатній залі Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу організовано та злагоджено пройшов урочистий захід - 236 студентів першого курсу влились у дружну коледжівську родину.

Директор коледжу – кандидат економічних наук Кошкаров С.А. та почесна гостя Гуцол Людмила Григорівна – заступник директора Чернівецької обласної дирекції «Укргазбанк» привітали всіх присутніх з чудовим святом, яке відкриває перед кожним студентом можливості пізнання себе і світу, побажали нових відкриттів і вражень, щасливих змін, чудових друзів, різноманітних захоплень, міцних сил, високих прагнень до успіхів.

Голова студентської ради коледжу Федоряк Юлія розповіла про цікаве дозвілля, спортивні, наукові досягнення студентів коледжу та запросила першокурсників активно долучатись до всіх акцій, що проходитимуть у закладі освіти, а також побажала міцного здоров’я, наполегливості й успіхів у навчанні.

«Ми – краса і надія нашої держави, її майбутнє, тож всім нам слід вчитися так, щоб нами пишалися батьки і рідний коледж, щоб ми могли стати гідними громадянами своєї Вітчизни», - підкреслила Юлія.

Модератори свята – студенти відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій Чернецький Максим і Золота Сніжана провели жартівливе опитування першокурсників та побажали їм щасливого старту у новому статусі.