ЧКЕПК :: Вступ до фаху Облік і оподаткування та Фінанси, банківська справа та страхування

Надзвичайно цікаво та насичено пройшов перший тиждень навчання для студентів економічного відділення. Майбутні обліковці, податківці, фінансисти, банкіри та страхувальники приступили до проходження Навчальної практики "Вступ до фаху".

Під час практичного навчання проводились зустрічі з практичними фахівцями галузі, семінари-презентації, перегляд тематичних відео-матеріалів. Студенти ознайомилися з освітньо-професійними програмами підготовки молодших спеціалістів сучасних економічних спеціальностей, освітньо-кваліфікаційними характеристиками, функціональними обов’язками та перспективами майбутнього працевлаштування.

Були проведені цікаві екскурсії до різних організацій та установ, а саме: управління Пенсійного фонду у Чернівецькій області, Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості, відділення Державного ощадбанку, дирекції АБ «Укргазбанк», де студенти ознайомлювалися із особливостями їх роботи.

Зокрема, начальник відділу активної підтримки безробітних Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості Маслова-Брукер Т.О. розповіла студентам про спектр послуг та приоритетні напрями в роботі служби зайнятості. Студенти отримали корисну інформацію про особливості працевлаштування в сучасних умовах, ознайомились з інформаційними стендами та електронним консультантом.

Працівники банківських установ ознайомили студентів з особливостями діяльності банків, видами банківських операцій, охарактеризували функціональні обов'язки фахівців банку, провели тренінг по роботі з терміналами та банкоматами. Зустрічі пройшли в доброзичливій, діловій атмосфері, студенти отримали нові знання щодо своєї майбутньої професії та пропозиції щодо майбутнього працевлаштування. Крім того, зустріч надихнула студентів на сумлінне навчання і самовдосконалення.

Студенти щиро подякували практичним працівникам за проведенні заняття та, в котрий раз, впевнились в правильності вибору професії.