ЧКЕПК :: Свято гарбуза -2019

25 вересня 2019 року в рамках проведення тижня туризму у Чернівцях відбувся студентський благодійний фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза - 2019».

У нашому місті «Свято гарбуза» влаштовують уже шостий рік поспіль, його учасниками традиційно є студенти нашого коледжу спеціальності 181 Харчові технології. Цьогоріч демонстрували свою майстерність Марчук Софія, Микитюк Вікторія, Труфин Степан, Ксенюк Антон, Кривко Антон, Колісник Богдан. Студенти-кулінари під керівництвом майстра виробничого навчання Бучковської Ії Федорівни розкрили свої творчі здібності та приготували смаколики з цінного і поживного осіннього плоду – гарбуза.

На Центральній площі студенти-учасники фестивалю частували містян своїми шедеврами. Зокрема гостям були запропоновані різноманітні чізкейки, желе з гарбуза, торт «Наполеон» з ноткою гарбуза, кекси на основі пюре з гарбуза, насіння та інші солодощі.

Усі виручені від продажу кошти студенти передали на доброчинність, адже не ставили за мету заробити кошти, а реалізувати свої здібності, представивши вироби, продемонструвавши майстерність, творчість, креативність. Щоб повірити в добро, треба почати робити його.