ЧКЕПК :: IНФОРМАЦІЙНІ ДНІ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ В ЧЕРНІВЦЯХ

03 жовтня 2019 року викладачі обліково-фінансових дисциплін та студенти економічних спеціальностей відвідали заходи з підвищення фінансової грамотності в межах інформаційних днів Національного банку України в регіонах "Економічний експрес", які проводилися за підтримки партнерів проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" та Київської школи економіки для викладачів вищих навчальних закладів, студентів і журналістів.

Програмою заходу було передбачено низку лекції для студентів та викладачів економічних спеціальностей вишів м. Чернівці. Зокрема, Інна Співак, начальник відділу Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ, охарактеризувала глобальне торговельне протистояння та його відлуння на світових ринках та окремих економіках; Вікторія Плачинда, заступник начальника відділу досліджень грошово-кредитної політики та міжнародних валютно-кредитних відносин Центру наукових досліджень НБУ, доповіла про монетарну політику Національного банку України; Сергій Кіяшко, представник Київської школи економіки, презентував особливості інфляційного таргетування в світі та в Україні.

Учасники освітнього лекторію вивчили досвід практичної роботи представників Національного банку України за заявленим напрямом та отримали сертифікати.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/688-2019-10-06-bank#sigProGalleriaf983d37c17