ЧКЕПК :: Подорожуємо рідним краєм – краще пізнаємо майбутню професію

У рамках плану заходів до Дня Європи відбулася екскурсія студентів 251 групи Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки і права, спеціальності «Туризм» берегами річки Дністер, яка протікає на півночі Чернівецької області (це друга після Дніпра водна артерія України), а саме на Шишкові пагорби (біля села Нагоряни, унікальна пам’ятка природи) та Бакоту (Кам’янець-Подільського району Хмельницької області).

«Шишкові пагорби», «Бакота» - все це справжні чудеса природи, з яких студенти черпають енергію та розглядають, як одну з цікавих локацій для побудови туристичного маршруту.

Від села Атаки розпочинається Дністровське водосховище, де швидкість течії значно уповільнюється, а сама річка стає набагато ширшою і глибшою. Тут Дністер утворює мальовничу Вороновицьку меандру, а біля села Нагоряни знаходиться унікальна пам’ятка природи – Шишкові горби.

Бакота – колись столиця цілого краю, місце розташування одного з найдревніших чоловічих монастирів України, пізніше – трагедія тисяч людей, а нині – місце, де тілом і душею відчуваєш спокій, силу і красу рідного краю. Бакота розташована на півдні Хмельницької області, за 55 кілометрів від славетного Кам’янця-Подільського.

До 1981 року тут знаходилось село, яке і дало назву території, але тепер на його місці розлилась велична затока, утворена водами Дністра. На Бакоті ми відвідували надзвичайно цікавий та стародавній Скельний монастир.

Бакота – місце туристичне. Нині Бакотою називають територію та околиці Бакотської затоки на Дністрі. Вона займає площу 1590 гектарів (як два міста Жовква), а завдяки скелястим берегам має теплий та м’який мікроклімат, який метеорологи порівнюють з Ялтинським.

Нас, як майбутніх спеціалістів у сфері туризму, ці місця привабили фантастичними краєвидами, кількома пляжами та, звичайно, скелястим монастирем. Тут збереглося кілька печер та ніші для поховань ченців. Також є три джерела з цілющою водою.

Рекомендуємо всім охочим вивчити рідну землю, відпочити від суєти міст відвідати Бакоту.