75-й ЮВІЛЕЙНИЙ ВИПУСК МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ

29 червня 2021 року у Чернівецькому кооперативному фаховому коледжі економіки і права відбулися урочистості, присвячені 75-му ювілейному випуску молодих фахівців.

Можливість першими отримати омріяні дипломи випала студентам економічного відділення, яке було створене із самого початку заснування кооперативного закладу освіти у далекому 1940 році (у ті роки – Чернівецький кооперативний технікум). Лихоліття Великої Вітчизняної війни перервали роботу навчального закладу: з 1 травня 1941 року по 25 травня 1944 року технікум не працював. Архівні матеріали свідчать, що перший випуск спеціалістів відбувся у 1946 році. Тоді 51 випускник - 38 з них бухгалтерського та 13 випускників планового відділень отримали дипломи та були направлені для роботи в систему споживчої кооперації області.

Сьогоднішній випуск на відділенні економіки та комп’ютерних технологій об’єднав 66 випускників найсучасніших спеціальностей:
071 Облік і оподаткування;
072 Фінанси, банківська справа та страхування;
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
123 Комп’ютерна інженерія.

Свято вручення дипломів – надзвичайно хвилююче свято не лише для новоспечених випускників, а й для представників адміністрації, викладачів, кураторів. Кожен з них намагається знайти ті головні, важливі, зворушливі, часом дуже особисті слова та настанови, нагадуючи випускникам, що двері коледжу для них завжди відчинені!

Традиційно, першим привітав випускників із завершенням навчання директор коледжу, відмінник освіти України, кандидат економічних наук, Кошкаров Степан Андрійович. Звертаючись до молоді, він наголосив, що саме зі стін Чернівецького кооперативного коледжу, історія якого налічує понад 80 років, вийшло у світ багато відомих політиків, науковців, провідних фахівців у галузі економіки та права. Зберігаючи традиції та впроваджуючи інновації, коледж є гарантом якісної професійної освіти, що забезпечує можливість кар’єрного росту випускників та визначення гідного місця в суспільстві.

Степан Андрійович побажав випускникам завжди йти вперед, наполегливо долати труднощі та перешкоди, продовжувати освіту, успіхів на життєвому та професійному шляху.

Від імені Спілки споживчих товариств Чернівецької області випускників привітала директор департаменту кадрової політики та освіти Спілки споживчих товариств Чернівецької області Білокрила Катерина Петрівна, яка у своїй промові побажала молодим фахівцям щасливої долі, професійного зростання, вміння правильно використовувати свої знання, не забувати рідний навчальний заклад, завжди відвідувати його та гордо нести у світ почесне звання випускника Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки і права.

З теплими, зворушливими словами звернулися до випускників куратори груп Бойчук Тетяна Миколаївна, Земба Мар’яна Ігорівна та Ковценюк Ганна Вікторівна. Вони нагадали студентам найкращі та найцікавіші моменти студентського життя, зазначили, що попереду – період становлення і професійного зростання, злетів і падінь, приємних сюрпризів і труднощів, які вони будуть вчитися долати самостійно. Але куратори завжди будуть готові підтримати їх добрим словом та мудрою порадою.

Від імені випускників виступили члени студентського самоврядування та старости груп Юрійчук Ольга, Фелепюк Таїсія, Мишковська Яна, які у своїх виступах висловили щиру подяку всьому педагогічному колективу, технічному та обслуговуючому персоналу коледжу за щоденну, кропітку працю; своїм батькам за любов, терпіння та підтримку, однокурсникам за незабутні студентські роки, проведені разом. На згадку про свій випуск студенти подарували коледжу пісню «Час V-1», написану спеціально до цього свята випускником економічного відділення Григірчиком Віктором.

Чудовий сонячний день, по-святковому вбрані випускники, прощальні напутні настанови педагогів, гостей та кураторів – все це створило атмосферу хвилюючого, радісного і водночас сумного свята прощавання з рідним Коледжем.

Не зважаючи на те, що навчання у Коледжі завершене, значна частина випускників не покидають стіни рідного навчального закладу, адже виявили бажання продовжити навчання у Львівському торговельно-економічному університеті в рамках навчального комплексу «Кооперація».

Щасти Вам, дороги випускники!