Вручення дипломів молодшим спеціалістам та бакалаврам права

29 червня на ошатному подвір’ї коледжу відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодшим спеціалістам та бакалаврам спеціальності Право. Це був ювілейний 75 випуск студентів коледжу.

З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу - кандидат економічних наук, доцент університету Кошкаров Степан Андрійович та побажав мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення та вручив дипломи з відзнакою випускникам, почесні грамоти за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу. Вітаючи випускників, він запевнив, що отримані знання дадуть їм можливість зробити перший крок у доросле життя і продуктивно працювати задля процвітання нашої країни.

З почесною місією нагородити 38 бакалаврів права завітав декан юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету, професор кафедри господарського права та процесу – Котуха Олександр Степанович. Також він вручив сертифікати на продовження навчання у Львівському торговельно-економічному університеті студентам, які успішно склали вступні випробування.

Щира і невимушена атмосфера панувала в той день, адже кожен зі студентів залишить частинку своєї душі в рідному коледжі. А ми запам’ятаємо вас, дорогі наші випускники 2021, такими юними, красивими, розумними, мудрими, креативними, наполегливими, цікавими, допитливими, талановитими, із сяючими очима і однією дружньою студентською родиною.