НАШІ ВИПУСКНИКИ – НАША ГОРДІСТЬ

Хвилююча мить, урочисте вручення дипломів… За плечима – неповторні роки проведені у коледжі, попереду – насичене подіями цікаве доросле життя.

Випускники спеціальності Готельно-ресторанна справа ще з першого курсу усвідомили, що знання та професійні навички для них – це засіб для подолання життєвих рубежів, тому йшли до своєї мети впевнено й цілеспрямовано. Дипломи з відзнакою отримали чотири студентки спеціальності: Букатка Анжела, Герман Христина, Зав҆҆ялець Діана–Параска та Мацьопа Євгенія.

З повагою та найкращими побажаннями привітав випускників директор коледжу, кандидат економічних наук Кошкаров С.А. У своїй промові він наголосив на тому, що коледж сьогодні дає путівку в життя висококваліфікованим, конкурентоспроможним фахівцям індустрії гостинності та побажав, щоб кожен із випускників цінував набуті знання і боровся за свою найзаповітнішу мрію, щоб завжди з ними у житті крокували Віра, Надія і Любов.

До привітань приєдналася високоповажна гостя – Мельник І.М., доктор економічних наук, професор кафедри готельно-ресторанної справи та туризму Львівського торговельно-економічного університету. Ірина Миколаївна відзначила високий рівень знань і вмінь випускників та запросила їх влитися в дружню родину університету, вручивши випускникам рекомендаційні листи до вступу в університет, також побажала випускникам реалізувати свої амбіції, вірити в себе і свої можливості, уперто йти до омріяної мети!

Про незабутні студентські роки, найяскравіший, найдрайвовіший період, де якнайповніше є можливість відкрити та розвити свої здібності, ділилися з гостями наші випускники – старости груп.

Продовжила свято концертна програма, яка викликала справжню бурю емоцій, адже окрім випускників увагу в ній було приділено і батькам, і кураторам випускних груп, і викладачам. Загалом свято вручення дипломів пройшло в атмосфері чуйності, радісного хвилювання та легкого смутку через прощання із альма-матер, яка стала для випускників другим домом.