ЧКФКЕП :: ВСТУП до ФАХУ

Для студентів коледжу, які нещодавно вступили на найбільш затребувані у сучасному світі економічні спеціальності «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», новий навчальний рік розпочався з навчальної практики «Вступ до фаху».

На перших заняттях студенти ознайомилися із нововведеними у червні 2021року Стандартами фахової передвищої освіти освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр, основними вимогами та умовами здобуття освіти та очікуваними результатами навчання.

Під час навчальної практики проводились зустрічі з практичними працівниками, серед яких: Антонюк Діана Валеріївна – начальник сектору обслуговування клієнтів ОТП Банку, Клим Діана Дмитрівна – бухгалтер універсальної правничо-фінансової аутсорсингової компанії "ВІКТОРІЯ", Недобейчук Юлія Юріївна – засновник та бухгалтер закладу харчування «ТОТТІ ФУД». Фахівці надали інформацію про особливості роботи в банківському секторі та на підприємствах різних форм власності; поділилися секретами, як відкрити власний бізнес та з чого почати кар’єрне зростання. Все це надихнуло студентів на сумлінне навчання та самовдосконалення.

Була проведена екскурсія до відділення Чернівецького обласного управління АТ "Ощадбанк", працівники якого ознайомили студентів з особливостями діяльності банку, видами банківських послуг та операцій, охарактеризували функціональні обов'язки фахівців банку, провели цікавий тренінг по роботі з терміналами та банкоматами.

Зустріч пройшла в доброзичливій, діловій атмосфері, студенти отримали нові знання щодо своєї майбутньої професії та пропозиції щодо майбутнього працевлаштування після успішного завершення навчання.