ЧКФКЕП :: Вступ до фаху – перші кроки

Навчальна практика "Вступ до фаху" - є невід'ємною практичною складовою освітньо-професійної програми підготовки фахових молодших бакалаврів, під час якої студенти вивчають майбутню сферу діяльності, особливості обраної професії, організацію освітнього процесу у коледжі, структуру та зміст освітньо-професійної програми підготовки фахівців.

Відповідно до нового Стандарту фахової передвищої освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», затвердженого та введеного в дію наказом Міністерства освіти і науки України від 22.06.2021 р. № 704, студенти ознайомилися з цілями навчання, переліком загальних та професійних компетенцій, якими мають володіти по завершенню освітньо-професійної програми та очікуваними результатами навчання.

В рамках навчальної практики для студентів були організовані екскурсії на кращі торговельні підприємства та заклади сфери обслуговування міста Чернівці та цікаві зустрічі з провідними фахівцями у сфері підприємництва та торгівлі, у тому числі ТГРК «Сонячна долина», «ТРЦ DEPOt Center», ПК «Епіцéнтр К».

За підсумками практики було проведене підсумкове заняття, під час якого студенти поділилися своїми враженнями про перші тижні навчання та розповіли про те, чому вони обрали спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і саме наш коледж. Хтось з вступників розповів, що має довготривалу родинну традицію і є вже представником другого, навіть, третього покоління у родині, хто навчається в нашому коледжі, а хтось почув про коледж від своїх друзів; хтось вирішив розвинути свій талант організатора та лідера, майбутнього підприємця, а хтось прагне здобути управлінський фах, щоб розвинути родинний бізнес, вивести його на новий якісний рівень. Тож студенти - різні, історії - різні, характери - різні, але обрана стежка в життя - спільна.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/801-2021-09-30-vstup#sigProGalleriaf259dee865