ЧКФКЕП :: З Міжнародним днем студента!

Міжнародний день студентів є своєрідним днем солідаризації студентства світу – найбільш небайдужої, мислячої та активної частини суспільства. Ідея створення міжнародного об'єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці XIX століття і пройшла тривалий шлях становлення.

Сьогодні День студента є символічним об'єднанням студентів усіх факультетів і всіх навчальних закладів. 17 листопада свято Міжнародного дня студента лунатиме і в Чернівецькому кооперативному фаховому коледжі економіки і права.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України.

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента. В цей день бажаємо нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.

Бажаємо вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Невичерпного Вам творчого натхнення, наполегливості й успіхів у навчанні та освоєнні обраних професій!

Нехай всі життєві іспити будуть пройдені Вами на відмінно!

Щиро віримо у Ваше щасливе майбутнє та у щасливе майбутнє рідної України.

З повагою,
адміністрація
та Студентська рада Коледжу