ЧКФКЕП :: Брейн-ринг

BrainRing

До Міжнародного дня студентів на економічному відділені коледжу відбулася професійно спрямована інтелектуальна гра «Брейн-ринг» між студентами спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

Участь у грі взяли команда 311 групи «Баланс», на чолі з капітаном Рибак Аліною та команда «Стандарт» 321 групи, під головуванням капітана Шемчук Лесі.

Метою заходу було показати важливість знань з бухгалтерського обліку та фінансової звітності у підприємницькій діяльності; поглиблення та закріплення знань з обліково-економічних дисциплін, розвиток логічного мислення, пам’яті, кмітливості, точності; виховання ділової і професійної активності, здатності працювати в колективі і самостійно, застосовувати теоретичні знання при розв’язанні практичних ситуаційних завдань, напрацювання практичних вмінь і навичок, уміння приймати професійні рішення.

Загалом брейн-ринг складався з п’яти раундів:
• перший раунд – «Візитна картка»;
• другий раунд – «Бліц-опитування»;
• третій раунд – «Ерудит»;
• четвертий раунд – «Хвилина на роздуми»;
• п'ятий раунд – «Практична частина».

Додатковий конкурс проводився для вболівальників команд.

Під час гри студенти виявили високий рівень теоретичних знань, креативне мислення, вміння обґрунтовувати свою відповідь нормативно-законодавчими документами, неабиякі ораторські здібності, особливо у відстоюванні своєї позиції та власної думки.

До складу членів журі увійшли: Сасоліна Наталія Віталіївна, заступник директора коледжу, викладач обліково-економічних дисциплін; Ковценюк Ганна Вікторівна – головний бухгалтер коледжу, викладач фінансово-економічних дисциплін; Бурдейна Людмила Володимирівна – кандидат економічних наук, викладач обліково-економічних дисциплін; Ткачук Емма Юліанівна – викладач комерційних дисциплін, методист відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій; Бойчук Тетяна Миколаївна – методист відділення економіки та комп’ютерних технологій.

Загалом, за підсумками гри та загальними результатами оцінювання, першість виборола команда 321 групи «Стандарт». Обидві команди були нагороджені Сертифікатами за участь в інтелектуальній грі та солодощами.

Особливу увагу журі звернуло на активність студентів під час гри та оригінальність проведення заходу. Сасоліна Наталія Віталіївна наголосила, що участь у таких заходах підтримує дружні відносини між студентами, закріплює конкурентний дух і мотивує їх до постійного вдосконалення рівня своїх знань, адже під час змагань перевіряються обізнаність й отримані професійні компетенції, пов’язані з фінансовою та економічною грамотністю.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/819-2021-11-18-brain#sigProGalleria2300dca262