ЧКФКЕП :: Задля збереження життя

Від початку повномасштабної збройної агресії Російської Федерації в Україні понад 500 українських дітей зазнали поранень через бомбардування та обстріли. Рятувальники завжди приділяють велику увагу роботі з підростаючим поколінням, але особливого значення ці питання набули зараз.

У коледжі 15 червня з метою ознайомлення студентів із способами запобігання поранень, травм від вибухонебезпечних предметів у воєнний час за ініціативи начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій по місту Чернівці, підполковника служби цивільного захисту Власюка Павла Вікторовича та за участі начальника відділу вибухотехнічної служби ГУНП у Чернівецькій області, майора міліції Гавриха Андрія Вікторовича відбулось навчання з правил поведінки в разі виявлення таких знахідок.

Піротехніки не тільки навчили студентів правил поведінки, а й продемонстрували макети артилерійських снарядів, мінометних мін, гранат та інших боєприпасів.

Таке навчання має надзвичайно велике значення, тому що студенти набувають досвіду, як діяти в небезпечній ситуації, як себе поводити, як зорієнтуватися на місці події.

Наприкінці зустрічі, фахівці Служби порятунку побажали студентам безпечних канікул, спокійного і безтурботного літа.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/841-2022-06-15-vibuh#sigProGalleria399811ec48