ЧКФКЕП :: Випуск в умовах війни

Не цього ми прагнули та очікували, але маємо саме таку реальність. Наша країна переживає сьогодні не прості часи. Наша країна виборює свою незалежність та право бути вільною та самостійною. В такий важкий для нашої держави час понад 160 випускників коледжу отримали дипломи молодшого спеціаліст та фахового молодшого бакалавра.

З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу - кандидат економічних наук, доцент університету Кошкаров Степан Андрійович та побажав мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення та вручив дипломи з відзнакою випускникам, почесні грамоти за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу. Вітаючи випускників, він запевнив, що отримані знання дадуть їм можливість зробити перший крок у доросле життя і продуктивно працювати задля перемоги та процвітання нашої країни. На свято був запрошений заслужений юрист України Візітів Іван Михайлович, який передав щирі вітання випускникам від голови Чернівецької обласної спілки споживчих товариств Филипчука Д.М. та нагородити грамотами кращих працівників коледжу до професійного свята - Дня кооперації.

З почесною місією нагородити 40 бакалаврів права завітав декан юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету, професор кафедри цивільного права та процесу – Котуха Олександр Степанович. Також він вручив сертифікати на продовження навчання у Львівському торговельно-економічному університеті студентам, які успішно склали вступні випробування.

Зі словами вдячності до викладачів коледжу звернулася випускниця юридичного відділення Васківчук Віта, а від бакалаврів – Ткачук Юлія.

Дорогі друзі, ми обов’язково переможемо! І станемо справжніми господарями свого життя і свого майбутнього.

Перемоги нам, миру та процвітання!