ЧКФКЕП :: День знань!

До уваги абітурієнтів!

Цей рік є надзвичайно складним для України, адже з початком року настали значні випробування для українського народу. Новий навчальний рік теж розпочинається в умовах війни. Але наші відважні воїни здобувають перемогу на фронті, щоб ваше майбутнє, дорогі студенти, було світлим, чистим та мирним.

Із року в рік ми підтримуємо гарну традицію: на початку навчального року проводимо свято всієї родини коледжу, яке поповнюється новими студентами.

І сьогодні вісімдесят другий раз Чернівецький кооперативний фаховий коледж економіки і права з радістю відкриває свої двері студентам - першокурсникам. Вже вісімдесят два роки поспіль висококваліфікований педагогічний колектив коледжу надає можливість здобути міцні знання та опанувати цікаві професії.

Сподіваємось, що приєднавшись до нашої дружної родини, ви будете поважати та збільшувати славні традиції нашого закладу освіти. В цій важкій дорозі з вами будуть мудрі і щирі поради нашого директора Кошкарова Степана Андрійовича та ваших мудрих наставників-кураторів, які допоможуть підніматися по сходинках до успіху і додадуть вам впевненості і енергії!

Ми вітаємо вас, шановні першокурсники та студенти в нашому, тепер вже спільному домі – Чернівецькому кооперативному фаховому коледжі економіки і права! Віримо, що перед вами розкриються нові горизонти, ви побуваєте на нових островах необізнаних ще вами наук і через короткий проміжок часу не зчуєтеся, як стоятимете на порозі нового життя!

Нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає, нехай навчання в коледжі буде успішним та, незважаючи на тимчасові труднощі, приносить задоволення, нехай ви станете затребуваними спеціалістами, і найголовніше – нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до найменших дрібниць! Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!

Миру нам всім, незалежності та світлого майбутнього!