ЧКФКЕП :: ВСТУП ДО ФАХУ

Навчальна практика «Вступ до фаху» для майбутніх фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Навчальний рік для студентів 2-го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розпочався з навчальної практики "Вступ до фаху", яка є невід’ємною складовою частиною освітнього процесу та практичної підготовки студентів.

Саме ця практика є першим кроком на шляху формування професійного лідерства та ділових якостей майбутніх фахівців, метою якої є початкове ознайомлення студентів з особливостями обраної спеціальності та набуття первинного практичного досвіду.

Під час навчальної практики "Вступ до фаху" студенти мали змогу ознайомитися з новим стандартом фахової перед вищої освіти за спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» від 22.06.2021р., новою освітньо-професійною програмою та навчальним планом підготовки фахового молодшого бакалавра з  підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; зустрілися з керівниками та менеджерами кращих торговельних підприємств міста та представниками приватного бізнесу, мали змогу почути корисні поради успішних та досвідчених фахівців  та навчитися визначати власні пріоритети на шляху, який обрали.

Під керівництвом викладачів коледжу Коваленко В.П. та Ткачук Е.Ю. проводились екскурсії на найкращі торговельні підприємства, такі як: ТОВ «Епіцентр», ТЦ "Майдан", ТОВ САВ Дістрибьюшн тощо. Зокрема, менеджер з кадрів ТОВ "Епіцентр К" Лесюк Наталія Іванівна та начальники окремих торговельних відділів розповіли студентам про організацію торговельно-технологічних процесів в цілому, договірну роботу з постачальниками, оптимізацію логістичних схем,  особливості продажу окремих груп товарів, формування асортиментної політики підприємства, встановлення цін, можливості перспективного росту для молодих працівників тощо.

Студенти відмітили, що цей тиждень не пройшов для них дарма, вони ще більше впевнились у правильності вибору професії, яка є досить актуальною та дає можливість працевлаштуватись на підприємствах и в організаціях різних форм власності.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/856-2022-09-04-vstup#sigProGalleriab699d92dda