ЧКФКЕП :: ВСТУП ДО ФАХУ

Навчальна практика «Вступ до фаху» для студентів економічних спеціальностей

Цікаво та насичено пройшов перший тиждень навчання для студентів другого курсу економічних спеціальностей в рамках навчальної практики «Вступ до фаху». Під час навчальних занять студенти дізнавалися про майбутню сферу діяльності, особливості професій бухгалтера та фінансиста, їх актуальність у сучасному світі та затребуваність відповідних фахівців на ринку праці.

Варто зазначити, що студенти, які обрали для себе економічні спеціальності «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» виявилися завбачливими, адже за версією журналу «Фокус» саме ці спеціальності входять у перелік 20 найперспективніших професій наступного десятиріччя.

Під час практичних занять студенти ознайомилися з організацією освітньої діяльності у Коледжі, новими Стандартами фахової передвищої освіти, новими освітньо-професійними програмами, навчальними планами підготовки фахівців у галузі управління та адміністрування та очікуваними результатами навчання.

Власним досвідом практичної роботи та кар’єрного зростання поділилися зі студентами колишні випускники коледжу, а нині – успішні практичні працівники: Юрійчук Ольга Валеріївна – головний спеціаліст служби у справах дітей Чернівецької районної військової адміністрації та Онисько Яна – головний бухгалтер ТОВ «Рома».

Для ознайомлення з практичною діяльністю фінансових установ, була організована екскурсія до відділення Чернівецького обласного управління АТ "Ощадбанк", де студентів ознайомили з особливостями банківської діяльності, видами банківських послуг та операцій, охарактеризували функціональні обов'язки фахівців банку, провели цікавий тренінг по роботі з терміналами та банкоматами. Зустріч пройшла в доброзичливій, діловій атмосфері, студенти отримали нові знання щодо своєї майбутньої професії та пропозиції щодо майбутнього працевлаштування після успішного завершення навчання.