ЧКФКЕП :: «Свято гарбуза - 2022»

Уже дев’ятий рік поспіль у Чернівцях відбувся студентський благодійний фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза - 2022».

Зазвичай це свято проводилося на Центральній площі нашого міста, де студенти демонстрували свої творчі здібності та пригощали містян своїми кулінарними та кондитерським стравами і виробами, у складі яких був гарбуз. Однак війна змінила наше звичне життя і 3 листопада 2022 року кулінарна виставка-презентація у рамках проведення IX фестивалю-ярмарку «Свято гарбуза» проводилася у приміщенні читальної зали ЧТЕІ ДТЕУ .

Наш заклад представили учасники студентського гуртка «Творча майстерня» Беднарчик Діана, Руснак Інесса, Харчевнікова Яна.

Студенти-кулінари під керівництвом Шмельової Лілії Василівни продемонстрували свої творчі здібності, майстерність, вміння, творчість, креативність, приготували смаколики з цінного і поживного осіннього плоду – гарбуза, а саме: Гарбузово-апельсиновий конфітюр, набори для творчості з медово гарбузовими пряниками та гарбузово-шоколадний трайфл.

Це свято , як завжди, має благодійну мету - організовано збір коштів на підтримку Збройних сил України.

Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу!