ЧКФКЕП :: Наш вклад у волонтерську діяльність

Після успішної здачі зимової екзаменаційної сесії студенти 221 групи відділення економіки та комп'ютерних технологій відвідали Волонтерський центр – майстерню «Свічкарня», яка була заснована у 2014 році та знаходиться у місті Чернівці по вулиці Заньковецької, 5.

У майстерні "Свічкарня" студенти поспілкувалися з волонтером Костянтином Сіньковським, який був учасником АТО, а наразі організовує роботу майстерні. Він чітко розуміє та знає, що саме потрібно нашим захисникам на передовій.

Студенти організували збір парафіну від побутових свічок та задонатили 1000 грн., а це більш ніж 250 годин тепла та світла для наших захисників! Під чітким керівництвом пана Костянтина, студенти виготовили біля 300 штук окопних свічок для наших Воїнів, які відразу ж були направлені на Бахмутський напрямок.

Також студенти завітали до волонтерки та ведучого спеціаліста з виготовлення маскувальних сіток пані Олени Харітонової. Вона розповіла, що Центр завжди потребує допомоги, замовлень на маскувальні сітки дуже багато, а рук не вистачає. Тож наші студенти долучилися до плетіння маскувальних сіток.

Сподіваємось, що така посильна та дуже необхідна допомога буде продовжуватись.

Сподіваємось, що така посильна та дуже необхідна допомога буде продовжуватись.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!