ЧКФКЕП :: ДО ДНЯ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ

Вітаємо!

16 лютого в Україні, за ініціативою Президента Володимира Зеленського, відзначають особливе свято - День єднання! Головна мета цього дня – показати єдність українського народу на тлі військової загрози з боку країни-агресора.
У цей день, в черговий раз, студенти 221 групи економічного відділення, на чолі з куратором Тетяною Бойчук, відвідали Волонтерський центр, якій був заснований в 2014 році та розташований у Чернівцях по вул. Заньковецькій,5.

Дізнавшись, що на адресу Волонтерського центру від наших військових надійшов запит на виготовлення мініпічок для розігріву та приготування їжі, студенти коледжу вирішили долучилися та задонатили кошти на виробництво п’яти міні пічок для наших захисників.

У майстерні "Свічкарня", під чітким керівництвом Костянтина Сіньковським (який свого часу був учасником АТО, а зараз підтримує та забезпечує наших героїв усім необхідним), студенти виготовили 500 штук окопних свічок – це одна тисяча годин тепла для наших Воїнів!

Також студенти завітали до волонтерки та ведучої спеціалістки з виготовлення маскувальних сіток Олени Харітонової, де долучилися до плетіння маскувальних сіток.

Варто зазначити, що роботи у Волонтерському центрі дуже багато, а рук ЗАВЖДИ не хватає. Отож запрошуємо усіх бажаючих долучитися разом з нами до волонтерського руху.

У День єднання ми впевнені, що наша студентська посильна волонтерська діяльність та інші патріотичні заходи, можуть об’єднати громадян, показати згуртованість українського народу у справі захисту Вітчизни та доказати ворожій пропаганді, що українці – це єдиний народ.

Минув рік від початку повномасштабного вторгнення, і ми, як ніколи, єдині та сильні! Разом до перемоги!