ЧКФКЕП :: Тиждень права в коледжі

Одним із завдань сучасної правової освіти є вміння студента орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на заняттях просто неможливо, тому в Коледжі щорічно проводиться традиційний Тиждень права, що включає в себе комплекс різноманітних форм позааудиторної роботи.

Під час роботи заслухані доповіді з актуальних питань розвитку інформаційних технологій, інновацій у різних галузях економіки та їх впливу на результати господарської діяльності; підведені підсумки студентської наукової роботи відділення за рік.

Цікавим і насиченим видався тиждень і цьогоріч, який проходив з 20 по 24 березня. Протягом тижня було організовано заходи науково-розважального спрямування.

А розпочався тиждень проведенням виставки стіннівок «Правова держава», до якого мали змогу долучитися всі студенти груп юридичного відділення.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/901-2023-03-24-pravo#sigProGalleriaa19ce8302e

На відкриття Тижня права був запрошений декан юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету, професор кафедри цивільного і господарського права та процесу Котуха Олександр Степанович, який провів віртуальну екскурсію університетом та визначив перевірку рівня знань та професійних навичок студентів випускних груп, а також розповів про переваги здобуття вищої освіти. Кращі студенти Коледжу були запрошені до Львову на зустріч з професорського-викладацьким складом Львівського торговельно-економічного університет.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/901-2023-03-24-pravo#sigProGalleria8d027c8a0a

Також цього дня пройшли традиційні для студентів-юристів «Оксфордські дебати» на тему: «Доцільність повернення смертної кари, чи довічне позбавлення волі: сучасні погляди в Україні», протягом яких студенти відстоювали свої позиції. На зустріч були запрошені учні шкіл міста, які мали можливість взяти участь в опитуванні. Кожна презентація позиції супроводжувалась міні-дискусією, що давало можливість залучити до обговорення всіх студентів та учнів. Такий обмін інформацією допоможе студентам у вирішенні їхніх життєвих правових проблем, виробленні вмінь приймати рішення у складних ситуаціях в межах правового поля.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/901-2023-03-24-pravo#sigProGalleria2c1cc10bff

У вівторок студенти-учасники Юридичної клініки провели цікавий захід – Юридичний форум «Правосвідомість». Майбутні юристи ділилися знаннями зі своїми молодшими колегами щодо актуальних питань, які стосуються небезпеки в он-лайн просторі, захисту прав споживачів, негативного впливу наркотичних засобів, молодіжних субкультур та правових основ державної мови.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/901-2023-03-24-pravo#sigProGalleria5df3cc8223

А для студентів 1 курсу був проведений правовий квест, під час якого вони мали змогу в ігровій формі позмагатися та закріпити і узагальнити знання з правових питань.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/901-2023-03-24-pravo#sigProGalleria37ad8f1fbc

22 березня студенти 271 групи вчилися набувати ораторських здібностей, і продемонстрували свої навички, провівши конкурс ораторського мистецтва «Правова трибуна», на якому вони презентували промови відомих людей світу. На захід завітав випускник юридичного відділення коледжу Юлик Іван, який є експертом в ораторській майстерності та техніці мовлення. Іван поділився власним баченням як подолати страх публічного виступу та виходу з зони комфорту.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/901-2023-03-24-pravo#sigProGalleria8bd0659a63

У четвер студенти взяли участь у розважальному шоу «Хто зверху» на юридичну тематику. За підсумками шоу перемогу здобула команда дівчат «Непереможні», поступившись хлопцям з команди «Неперевершені» всього одним балом.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/901-2023-03-24-pravo#sigProGalleria265b4e4c7a

І завершився плідний тиждень врученням грамот та подяк учасникам тижня та днем студентського самоврядування.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/901-2023-03-24-pravo#sigProGalleriadaa09e42b5

Під час Тижня правової освіти учасники Юридичної клініки під керівництвом голови клініки Сташко Г.І. надавали юридичні консультації всім бажаючим .

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/901-2023-03-24-pravo#sigProGalleria19e670d91f

Тиждень виявився дуже інформаційним, змістовним та динамічним. Кожен учасник заходів, що проходили, залишився задоволеним своєю працею, а всі, хто були присутні, дізналися багато цікавого. Робота щодо формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань студентів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання у повсякденному житті.