ЧКФКЕП :: Практичні навчання в рамках місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для студентів: постійні сирени, вибухи, знервовані дорослі, військові зі зброєю – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану, 10 травня в Коледжі було проведено практичні навчання, приурочені до місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності за участю працівників головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області, вибухотехніків та пожежно-рятувальної техніки.

Під час проведення місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності студентам була надана інформація щодо порад та алгоритмів дій при надзвичайних ситуаціях, правила безпеки в умовах воєнного стану, при загрозі радіаційної небезпеки, хімічної атаки. Значна увага була приділена інформації по уникненню уражень вибухонебезпечними предметами.

Колектив Коледжу та студенти висловлюють вдячність начальнику відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по м. Чернівці Чернівецького районного управління Власюку Павлу Вікторовичу за можливість оволодіти навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.