ЧКФКЕП :: День вишиванки єднає українців

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цьогоріч сенс свята набуває особливого змісту, адже українці змушені відстоювати свою національну єдність і боротися за неї. Свято уособлює у собі єднання українців на традиціях поколінь, повагу до історії України та її культури, символ боротьби українського народу за свою свободу і незалежність.

Українська вишиванка – це не просто вишита сорочка. Це частина культури українського народу, національна святиня, генетичний код нації. В ній наш захист, наша єдність і наша майбутня перемога!

Викладачі та студенти Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки і права також не залишилися осторонь відродження та розвитку національних традицій, долучившись до традиційної акції «День вишиванки» та прийшли у вишитих сорочках.

В цей день в Коледжі відбувся виховний захід «Вишиванка – код нації та народності», який підготували студенти 271 та 371 груп юридичного відділення. Студенти ділилися цікавими фактами про українську вишиванку та продемонстрували елементи буковинського весілля.

День української вишиванки – це спільна історія минулого, сьогодення і майбутнього для кожного свідомого українця. Адже не лише у цей день варто пам’ятати свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Плекаймо нашу історію, зберігаємо її духовні цінності!