ЧКФКЕП :: Наш внесок на придбання FPV-дронів

Студенти 231 групи, спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», вирішили зробити свій внесок на придбання FPV-дронів та перерахували 2000 грн. в Благодійний фонд Сергія Притули. Закликаємо усіх підтримати нашу акцію. РАЗОМ МИ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!

Благодійний фонд Сергія Притули запустив перший збір на FPV-дрони та супутнє обладнання. Сума збору – 20 млн гривень. Безпілотники передадуть кваліфікованим пілотам, які зараз проходять навчання у військовій школі «Боривітер».

Оператор FPV – дрона за допомогою спеціальних окулярів може бачити політ на власні очі в реальному часі. Такі дрони швидкісні, маневрені, їх важко виявити і перехопити.

Сьогодні серед українських військових є багато охочих навчатися на FPV-пілота. Тому Фонд Сергія Притули у співпраці з військовою школою «Боривітер» створили умови для повноцінного навчання FPV-пілотів. Це навчальна програма, локації з комп’ютерами для теоретичних занять та смуги перешкод – у приміщенні і на полігоні – для практичного відпрацювання.

Наразі військова школа «Боривітер» вже навчає першу групу пілотів. До кінця 2023 року вони планують випустити кількасот курсантів.

View the embedded image gallery online at:
https://college.cv.ua/921-2023-05-26-fond#sigProGalleria0f66b8265a