ЧКФКЕП :: Профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл

Проблема вибору професії завжди була актуальною і залишається такою в сучасних мовах. «Яку професію обрати?» – одне з головних питань у житті кожної людини. Це важливе і відповідальне рішення, яке багато в чому визначає її подальший життєвий шлях.

У рамках проведення профорієнтаційної роботи, спрямованої на активізацію процесу професійного самовизначення молоді та виявлення її здібностей, інтересів, можливостей, що впливають на вибір професії, 25 травня у коледжі було проведено зустріч з учнями випускних класів Чернівецької загальноосвітньої школи № 3.

З вітальним словом розпочав зустріч директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент університету Кошкаров Степан Андрійович. Цікавим було спілкування школярів зі студентським активом: Стецюк Вікторією, Лайбою Іллею, Чебаном Вадимом, які розповіли про умови й переваги навчання у коледжі та можливість розкриття своїх здібностей у позанавчальний час. Адже студенти є активними учасниками науково-практичних конференцій, спортивних змагань, волонтерської діяльності, усіх творчих заходів коледжу, міста й області.

Про особливості цьогорічної вступної кампанії розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Каспрук А.А., яка зазначила, що ключовим інструментом вступної кампанії 2023 року є особистий електронний кабінет вступника, а сам вступ повинен бути максимально безпечним та цифровізованим. З великою зацікавленістю гості слухали розповідь Лаврука А.М. - викладача фізичного виховання та тренера збірних команд коледжу з різних видів спорту, про здобутки та перемоги студентів у спортивних змаганнях з волейболу, баскетболу, тенісу, шахів, тощо.

Щиро сподіваємося, що така тепла зустріч допоможе майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір професії та успішно реалізувати свої життєві плани.